stickyimage

https://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2019/03/15Years.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2019/03/3Nokta9M.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2013/08/Banner13.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2013/08/Banner14.jpg

2013 Mothers Day – Anneler gününüzü kutlarız

BTF4KIDS-Banner

Anadolu’dan Annelere Mektup

SFlorida

Bu mektup anne şefkati ile geleceği düşünenlere…

 

Desteğini benden esirgemeyen o en özel insana,

Karanlık günlerime umut aşıladığınız, beni tanımadan geleceğime ortak olduğunuz, okuma hayalimi gerçekleştireyim diye bana destek olduğunuz için size nasıl teşekkür edebilirim?


Biliyorum sadece bugünü değil, yarınları da aydınlatmak için çabanız.  Bu yüzden söz veriyorum…  Anadolu’nun hangi köşesinde olursam olayım örnek olacağım, okumuş insan olacağım, yaydığınız aydınlığı ben de yarın başkalarına ulaştıracağım, çabanızı karşılıksız bırakmayacağım…  Bana verdiğiniz desteği hep hatırlayıp, ihtiyacı olana ben de koşacağım.

Anneler-Gunu-2013


Bugün desteğiniz aracılığı ile aslında bana geleceğimi hediye ettiğiniz, beni tanımadan bana bir annenin evladına gösterdiği ilgi ve şefkati gösterdiğiniz için ben de anneler gününüzü kutlarım.


Karşılıksız verdiğiniz desteği hiç unutmayacak olan evladınız,


Kardelen

kardelen


 
Bridge to Türkiye Fund (BTF) is a charitable non-profit, 501(c)(3) organization. Contributions made to BTF are tax-deductible to the extent permitted by IRS. BTF”s tax identification number is 58-2678580.
6 years ago by in Special Days. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
About

Bridge to Türkiye Fund (BTF) was established in 2003 by community minded Turkish Americans (Turks4Good) driven to make a difference, to improve life and to cultivate social change for the common good. Our circle of compassion promotes respect and fellowship for humankind in the communities we serve. Turks4Good commitment to these ideals stems from our basic desire to give back to our native land for the many opportunities we have gained from her. We invite you to also contribute to the welfare of less fortunate children in Turkey.

Het kopen van Kamagra | Une nouvelle pharmacie en ligne | Kamagra Deutschland | Pillole Kamagra alla tua porta | Erektil dysfunktionsmedicinering utanför dörren
mp3 database pdf database