stickyimage

https://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2019/03/15Years.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2019/03/3Nokta9M.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2013/08/Banner13.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2013/08/Banner14.jpg

ANKARA FEN LİSESİ MEZUNLARI

AFLmezunlari
“Yıllar geçse de okulumu hiç unutmadım!”

OtherNewsABD’de yaşayan Ankara Fen Lisesi (AFL) mezunları, bir kez daha okullarına sahip çıkma duyarlılığını gösteriyorlar. 2009 yılında tamamlanan ilk proje kapsamında, AFL mezunları $9,400 tutarındaki bağışı, okulun konferans salonunun yenilenme çalışmalarına destek için Ankara Fen Liseliler Vakfı’na (AFLİVA), BTF üzerinden ulaştırmışlardı. Şu an çalışmaları sürdürülen kampanya ile ise, Fen Lisesi mezunları “Yurt Odaların Onarımı” ve “Laboratuvarların Çalıştırılması” projelerine destek olmayı amaçlıyorlar. (Çalışmalarla ilgili duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.)


BTF işbirliği ile yürütülecek olan kampanyaya bağış yapmak için yandaki “Donate Here” linkine tıklamanız yeterli. Bağışlarınız BTF’nin 501(c)(3) statüsü gereği ABD’de vergiden muaftır ve şirket eşlemesine (company matching gifts) hak kazanmaktadır.


Tüm AFL mezunlarını kampanyamıza destek vermeye davet ediyoruz.


Projemizin BTF koordinatörü: Kamil Buğra Rodoper, AFL’95.

Afl-logo

 
  

 

 

AFL3

 
 
 
Bridge to Türkiye Fund (BTF) is a charitable non-profit, 501(c)(3) organization. Contributions made to BTF are tax-deductible to the extent permitted by IRS. BTF”s tax identification number is 58-2678580.
Het kopen van Kamagra | Une nouvelle pharmacie en ligne | Kamagra Deutschland | Pillole Kamagra alla tua porta | Erektil dysfunktionsmedicinering utanför dörren
mp3 database pdf database