stickyimage

https://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2019/03/15Years.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2019/03/3Nokta9M.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2013/08/Banner13.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2013/08/Banner14.jpg

Bağış Yapın

BTF’yi desteklediğiniz için teşekkür ederiz!

 

Bridge to Türkiye Fund’a birçok farklı şekilde bağış yapabilirsiniz. Bağış yapmak için, Şimdi Bağış Yap!sayfasına gidiniz.

 

Kurumsal Eşdeğer Bağışlar:

 

Eğer çalıştığınız şirket hayır kurumlarına yapılan bağışları eşliyorsa, Türkiye’deki çocuklar için yapmış olduğunuz bağışın katlanarak artmasını sağlayabilirsiniz. Bridge to Türkiye Fund, yapılan bağışlar için, şirketin eşleme işlemlerini kendisi başlatamamaktadır. Yaptığınız bağışın eşlenmesi işlemi için lütfen şirketinizin ilgili birimi ile bağlantıya geçiniz.

 

Vergi Numarası:

 

Bridge to Türkiye Fund (BTF), ABD’de 501(c)(3) sınıfında çalışan kar amacı gütmeyen bir sivil toplum kurumudur. BTF’ye yapılan bağışlar ABD vergi yasalarının izin verdiği ölçüde vergiden muaftır. BTF’nin vergi numarası 58-2678580’dır.

 

İşletim Giderleri:

 

BTF’nin işletimi %100 gönüllüler tarafından yürütülmektedir. BTF’nin işletim giderleri toplam bütçesinin sadece %2’sine olup tamamı Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanmaktadır.  

 

Türkiye’nin İmkanları Kısıtlı Çocukları İçin Küresel Bağış Platformu:

BTF, Kuzey Amerika’dan (ABD ve Kanada) yapılan bağışların vergi indirimini için gereken bağış makbuzunu bağışçılarına sağlamaktadır.

Hayırseverlik ve sivil girişimcilik hem Türk, hem de Amerikan kültür ve hayatının önemli öğelerindendir. Hayırseverlik, özünde insan sevgisinden kaynaklanan merhamet duygusunu barındırır. Bridge to Türkiye Fund, iki kültür arasında bu merhamet köprüsünü kurmak amacıyla kurulmuş olan bir sivil girişim örneğidir.
Het kopen van Kamagra | Une nouvelle pharmacie en ligne | Kamagra Deutschland | Pillole Kamagra alla tua porta | Erektil dysfunktionsmedicinering utanför dörren
mp3 database pdf database