stickyimage

https://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2019/03/15Years.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2019/03/3Nokta9M.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2013/08/Banner13.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2013/08/Banner14.jpg

Temel Değerlerimiz

Bridge to Türkiye Fund, demokratik vatandaşlık haklarına ve laiklik ilkesine saygı temelinde kurulmuştur.

Bridge to Türkiye Fund, tüm destekçilerini Türkiye’nin sosyoekonomik olarak geri kalmış toplum katmanlarından gelen çocuklarımızın ve gençlerimizin yaşam ve eğitim koşullarını iyileştirmek için güçbirliğine davet eder.

Ahlaki değerler Bridge to Türkiye Fund’ın temel dayanağıdırlar. Bridge to Türkiye Fund, toplanan tüm bağış ve yardımların uygun kullanım ve dağıtımından, bağışçılarına karşı sorumlu olduğunu, kurumsal yönetişiminde düzenlilik, dürüstlük ve açıklık ilkelerini kabul eder.

Bridge to Türkiye Fund, hizmet ettiği ve destek verdiği topluluklarda saygı, onur ve arkadaşlık gibi insani değerleri yüceltir ve teşvik eder.

Het kopen van Kamagra | Une nouvelle pharmacie en ligne | Kamagra Deutschland | Pillole Kamagra alla tua porta | Erektil dysfunktionsmedicinering utanför dörren
mp3 database pdf database