stickyimage

https://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2019/03/15Years.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2019/03/3Nokta9M.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2013/08/Banner13.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2013/08/Banner14.jpg

Sıkça Sorulan Sorular

Bridge to Türkiye Nedir?

Bridge to Türkiye Fund (BTF), Türkiye’nin sosyo-ekonomik açidan imkanlari kisitli olan kesimlerine hizmet etmek üzere, ABD ile Türkiye arasinda hayirsever amaçlarla kurulmus bir yardim köprüsüdür.

BTF nerededir?

Bridge to Türkiye Fund’in merkezi North Carolina eyaletindedir. BTF’in ayni zamanda Virginia, Washington D.C., Maryland, New Jersey, New York, Montana, Miami, Seattle, San Francisco, Los Angles, San Diego ve Atlanta sehirlerinde de bölgesel temsilcilikleri vardir. BTF ailesine katilmak veya hakkimizda daha fazla bilgi sahibi olmak için bize her zaman ulasabilirsiniz.

BTF ile nasil iletisime geçebilirim?

Adres:Bridge to Türkiye Fund

100 Fox Briar Lane
Cary, NC 27518

E-mail: info@bridgetoturkiye.org

Tel:+ (919) 787-7019

BTF’nin isleyis modeli nedir?

Bridge to Türkiye Fund, Türkiye’de yürütülmekte olan egitim ve saglik projelerine maddi destek saglamak amaciyla ile gönüllüleri araciligi ile kampanyalar düzenleyerek, bagis toplamaktadir.

Yaptigim bagis ne oranda projelere aktariliyor?

Isleyisi 100% gönüllüler tarafindan yürütülen BTF, isletim giderlerini asgaride tutarak, toplanan bagislarin mümkün olan en yüksek oranlarda proje destegi olarak dagitilmasini amaçlamaktadir. Bu dogrultuda, BTF’nin isletim giderlerinin tamami yönetim kurulu üyeleri tarafindan karsilanmakta ve BTF’ye yapilan bagislarinizin tamami yardim projelerine aktarilabilmektedir.

BTF’e yapilan bagislar vergiden muaf midir?

Evet. BTF’e yapacaginiz bagislar, ABD ve Kanada yasalarinin izin verdigi ölçüde vergiden muaftir.

Nasil bagis yapabilirim?

BTF’ye, kredi kartinizi kullanarak Paypal veya Network for Good araciligi ile bagis yapabilirsiniz. Ayrica, bagisinizi, BTF’ye çek ile ulastirmaniz da mümkün.

BTF’e bagis haricinde nasil yardimci olabilirim?

Bridge to Türkiye Fund, Türkiye’de yerel sivil toplum kuruluslari tarafindan yürütülen projelere destek verebilecek uluslararasi bir gönüllüler agi olusturmak amaci ile kurulmus, yüzde yüz gönüllülerce yönetilen ve kar amaci gütmeyen bir kurumdur. Siz de bir BTF gönüllüsü olabilir, ilginizi çeken herhangi bir alanda veya projede, zaman ve becerilerinizi kullanarak Türkiye’nin gelisiminde pay sahibi olabilirsiniz. Kuzey Amerika’daki Türk-Amerikan toplumunu güçlendirmek ve kökleriniz ile baginizi güçlendirmek için, gelin siz de BTF ailesinin bir üyesi olun. Komitelerimiz, gençlik programlarimiz ve yerel temsilciliklerimiz hakkinda detayli bilgi almak için yukaridaki iletisim bilgileri üzerinden bize dilediginiz zaman ulasabilirsiniz.

Het kopen van Kamagra | Une nouvelle pharmacie en ligne | Kamagra Deutschland | Pillole Kamagra alla tua porta | Erektil dysfunktionsmedicinering utanför dörren
mp3 database pdf database