stickyimage

https://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2019/03/15Years.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2019/03/3Nokta9M.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2013/08/Banner13.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2013/08/Banner14.jpg

Tarihçemiz

Hayırseverlik ve sivil girişimcilik hem Türk, hem de Amerikan kültür ve hayatının önemli öğelerindendir. Hayırseverlik, özünde insan sevgisinden kaynaklanan merhamet duygusunu barındırır. Bridge to Türkiye Fund, iki kültür arasında bu merhamet köprüsünü kurmak amacıyla kurulmuş olan bir sivil girişim örneğidir.

BTF, North Carolina’da yaşayan bir grup Amerikalı Türk tarafından anavatanımıza geri vermek amacıyla kurulmuştur. Bu girişimin temelinde bireylerin, kolektif faaliyetler aracılığıyla toplumların sosyal gelişimine etkide bulunabileceği inancı yatmaktadır.

Bridge to Türkiye Fund merkezi North Carolina eyaletindedir. BTF’in aynı zamanda Greensboro, Charlotte, Wilmington, Virginia, Washington D.C., Maryland, New Jersey, New York, Montana, ve Seattle şehirlerinde de bölgesel temsilcilikleri vardır. BTF ailesine katılmak veya hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Het kopen van Kamagra | Une nouvelle pharmacie en ligne | Kamagra Deutschland | Pillole Kamagra alla tua porta | Erektil dysfunktionsmedicinering utanför dörren
mp3 database pdf database