stickyimage

https://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2019/03/15Years.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2019/03/3Nokta9M.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2013/08/Banner13.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2013/08/Banner14.jpg

2013 Kurban Bayramı Organizasyonu

Koruncuk

2013 KURBAN ORGANİZASYONU

Son Katılım Tarihi:  12 Ekim 2013

Bridge to Türkiye Fund olarak, bu sene de kurban vecibesini yerine getirmek isteyen destekçilerimiz için, kesimi Türkiye’de adınıza yapılmak üzere, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı işbirliği ile Bolluca Çocuk Köyü yararına bir kurban organizasyonu düzenliyoruz.

BollucaSukran

Bolluca Çocukköyü Korunmaya Muhtaç Çocukların ihtiyacı olabilecek en ufak detayı atlamaksızın onlara kaliteli ve kapsamlı bir hizmet sunmaktır. Çocukköyü 120 çocuğa hizmet etmektedir.

Bu organizasyonun yanı sıra, kurban bedelini kurban kesimi olmadan aktarmak isteyen destekçilerimiz için de, BTF’nin Köy Çocuklarına Kışlık Bot Projesi ve Bolluca Çocuk Köyü’ndeki Çocuklar için Bayram Hediyesi olarak bağış kabul etmekteyiz. BTF’nin Kurban Organizasyonu hakkındaki bilgiler şu şekilde:

  • Kurban bedeli, bu yıl pay başına $300 (590TL karşılığı) olarak belirlenmiştir.
  • Kurban bedelinizi veya bot yardımlarınızı, 12 Ekim günü akşamına kadar, BTF’ye bu link (http://www.bridgetoturkiye.org/kurban) aracılığı ile ulaştırmanız gerekmektedir.
  • Kurbanınız, bayramın üçüncü günü, dini esaslara uygun olarak kesilecektir.
  • Adınıza kesilen kurbanın etleri, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı altındaki çocuk köylerinde yaşamını sürdüren 1-22 yaş arasındaki korunmaya muhtaç çocukların 1 yıllık et ihtiyacını karşılamak üzere köyün soğuk hava depolarında dondurulacaktır.
  • Daha fazla bilgi için sorularınızı kurban@bridgetoturkiye.org adresine yöneltebilirsiniz.
boots4Kids
[warning_box title=”BTF’nin Köy Çocuklarına Kışlık Bot Projesi İçin…”]

Sizlerin destekleriniz ile bugüne kadar toplam 7200 çift kışlık botu Türkiyemizde ihtiyacı olan öğrencilere ilettik. Sonsuz Teşekkürler!
.
[/warning_box]

Bolluca Çocuk Köyüne Kesimli $300 Kurban Bağışı İçin...

Adınıza kesilen kurbanın etleri 1-22 yaş arasındaki korunmaya muhtaç çocukların 1 yıllık et ihtiyacını karşılamak üzere köyün soğuk hava depolarında dondurulacaktır.

BollucaCocuklari

Bolluca Köyü’ndeki Çocuklara Bayram Hediyesi İçin...

Bedelini kurban kesimi olmadan aktarmak isteyen destekçilerimiz için de, Bolluca Çocuk Köyü’ndeki Çocuklar için Bayram Hediyesi olarak bağış kabul etmekteyiz.

BTFsolidS

Bridge to Türkiye Fund (BTF) is a US-based, volunteer-run charitable non-profit, 501(c)(3) organization with IRS Tax ID: 58-2678580.

8 years ago by in BOLLUCA , BTF FUNDRAISERS AND CAMPAIGNS , Special Days. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
About

Bridge to Türkiye Fund (BTF) was established in 2003 by community minded Turkish Americans (Turks4Good) driven to make a difference, to improve life and to cultivate social change for the common good. Our circle of compassion promotes respect and fellowship for humankind in the communities we serve. Turks4Good commitment to these ideals stems from our basic desire to give back to our native land for the many opportunities we have gained from her. We invite you to also contribute to the welfare of less fortunate children in Turkey.

Het kopen van Kamagra | Une nouvelle pharmacie en ligne | Kamagra Deutschland | Pillole Kamagra alla tua porta | Erektil dysfunktionsmedicinering utanför dörren
mp3 database pdf database