stickyimage

https://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2019/03/15Years.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2019/03/3Nokta9M.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2013/08/Banner13.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2013/08/Banner14.jpg

Bağışçılarımıza Sözümüz

Bridge to Türkiye Fund olarak, topladığımız tüm bağışları, ihtiyaç sahibi Türk çocuklarına hizmet etmek ve onların yaşam şartlarını iyileştirmek için gereken en uygun ve en etkili şekilde kullanacağımızı tüm bağışçılarımıza taahhüd ederiz.

 

Bridge to Türkiye Fund, bağışçılarının yaptığı yardımların yönetimini son derece ciddiye alır ve bu yardımların kullanımında, Association of Fundraising Professionals’ın yayınladığı Donor Bill of Rights(Bağışçının Hakları Bildirgesi)’ta tanımlanan ilkelere bağlı kalacağını taahhüd eder.

 

Bridge to Türkiye Fund, yapılan yardımlar ve yardımların kullanımı konularında bağışçılarını bilgilendirmeyi taahhüd eder.

Het kopen van Kamagra | Une nouvelle pharmacie en ligne | Kamagra Deutschland | Pillole Kamagra alla tua porta | Erektil dysfunktionsmedicinering utanför dörren
mp3 database pdf database