Projects

Our Projects

Anaokulu ve İlkokul Seti 250 $

1.Arts4Kids

Sanat yaratmanın özellikle üzerinde erken eğitim üzerinde etkileri vardır. Arts4Kids setinde kâğıt, yapıştırıcı, boya, ponpon, makas, oyun hamuru gibi her türlü sanat ve zanaat malzemeleri yer … Okul öncesi ve anaokulu çalışma, zihinsel, sosyal, duygusal, fiziksel ve sinir sistemlerini geliştirdikleri dönemlerdir. Art4Kids seti, derslerinde sanat çalışmaları için çok ihtiyaç duyulan sanat malzemelerini sağlar.

art12
Her Sırt Çantası 15 Dolar

2. Backbacks4Kids

Backpacks4Kids, onun okul başı ilkokul okul malzemeleri ile dolu sırt çantası sağlar. Okul malzemeleriyle dolu kendi sırt çantalarına sahip olmak, üslup malzemelerini artıracak ve kendi malzemelerinin sahipliğini almalarını sağlama. İlk günden itibaren öğrenciler okula hazır olacak.

Çanta6
Anaokulu Seti 200 Dolar ve İlkokul Seti 300 Dolar

3. Books4Kids

BTF Books4Kids setlerinde ilkokul için 135 hikaye kitabı ve anaokulu bilgi için 80 hikaye kitabı bulunmaktadır. Günlük okuma, öğrenmeyi başarmasını, akıcılığı, kavrayışı, kelime dağarcığını ve grameri artırmaya yardımcı olurken, eleştirel düşünmeyi ve daha iyi okuyucular yapmak zorlar …

 
kitap
her Sözlük $ 3

4. DICTIONARIES4KIDS

Başka bir dil öğrenmek, dünyaunu dil öğrenmek istiyor. Dictionaries4Kids programı, başka bir öğrenmek isteyen ve diğer kültürler hakkında bilgi sahibi olmak ve kelime dağarcı geliştirmek isteyen öğrencilere kişisel sözlükler sağlar.

sözlük
Anaokulu Seti 500 $

5. Eğitici Oyuncaklar4Kids

Eğitici öğretici4Kids seti, anaokulu sınıflarında merak ve yaratıcılığı teşvik eder. Bu oyuncakları sınıflarda bulundurmak, gerçek yaşam becerilerini öğrenmelerine yardımcı olur. Sosyalleşmeyi öğrenirler, problem çözme becerileri ve aynı zamanda eğlenirler. Dahası, eğitim hale getirmek, öğrenendiklerini korumalarına ve öğrenmeye karşı olumlu bir tutum geliştirmelerine yardımcı olacaktır.

 
iyilik
İlk ve Ortaokul Seti 400 $

6. Math4Kids

Matematik becerilerini geliştirmek hayatın erken dönemlerinde önemli. Çocuklara matematik becerilerini öğretmenin öğretmenin öğrenme ve ilgi yollarını bulmak, matematiği onlar için kolay ve hamil hale getirmek için çok önemlidir. Math4Kids ücretsiz, matematik sevgisini besleyen araçlar, görseller ve oyunlar sağlar ve sadece takım oyuncuları ve problem çözücüler olarak becerileri becerileri geliştirirken işbirliğine karşı öğrenmeye teşvik eder.

math
İlk ve Orta Okul Setleri 500 $

7. Music4Kids

Music4Kids setleri, Türkiye’deki ilk ve orta okullarda ritim ve perküsyon, klavye, yaylı ve nefesli çalgılar aracılığıyla müzik eğitimi için fırsatlar yaratıyor ve destekliyor. Müzik, çocuklar için anlamlı ve etkili bir eğitimin temelidir. Müzik aletlerini çalmak öğrencilerin müzikal yeteneklerini geliştirip ortaya çıkarmanın ve mutluluk yaratmanın yanı sıra yaratıcılıklarını, analitik düşünmelerini, problem çözme, özgüven, keşif, koordinasyon ve konsantrasyonlarını da geliştirir.

 
müsik
İlkokul Seti 600 Dolar ve Ortaokul Seti 800 Dolar

8. Science4Kids

Science4Kids setleri, biyoloji ve ekolojiden güneş sistemine ve diğer tüm heyecan verici bilimsel alanlara kadar çeşitli alanlarda deneysel öğrenme sağlar. Science4Students setleri, öğrencilere iyi tasarlanmış laboratuarlar, alıştırmalar ve ortak faaliyetleri aracılığıyla kendi yollarında çalışırken gözlem, problem çözme, işbirliği ve eleştirel düşünme yoluyla öğrenme fırsatı sunar.

fen
Bir Dilek Tut Türkiye: Paha Biçilmez

9. Well-Being4Kids

Sağlık, özellikle en savunmasız olanlar için çok önemlidir ve bir her şeyi değiştirebilir!
BTF’nin Well-Being4Kids programı, yaşamı tehdit eden hastalıkları olan çocuklara savaşmaya devam etmeleri için ihtiyaç duydukları yenilenmiş gücü sağlamayı amaçlayan Bir Dilek Yap Türkiye ile ortak bir çalışmadır. Sadece dileklerini gerçekleştirme eylemi, bu çocuklara tıbbi tedavilerini sürdürme cesaretleri verebilir ve ebeveynlere onlara bakmaya devam etmeleri için güç verebilir. Birlikte, Çocuklar için daha fazla dileğin gerçekleşmesine ve ailelerin bir araya gelmesine yardımcı olabiliriz.

 
Her Hediye 15 Dolar

10. Gifts4Kids

Gifts4Kids, sosyo-ekonomik açıdan dezavantajlı öğrencilerin kişiselleştirilmiş kişisel destek sağlar. Bir BTF Gifts4Kids seti, sağlıkları için kitaplar, boya kalemleri, oyuncak ayı arkadaşı, şapka, ipli çanta, diş macunu, diş fırçası ve kişisel matara gibi benzer eğitim kaynakları ve kişiselleştirilmiş içerik içerir. Bu iddia aynı zamanda öğrencinin bakıldıklarını, desteklendiklerini ve sevildiklerini hatırlatır.

Özel Projeler

11. Tech4Kids

1. Dizüstü bilgisayarlar4Öğrenciler
2. Tabletler4Çocuklar
3. Robotik4Çocuklar
4. Projektörler4Sınıflar
5. Yazıcılar4Sınıflar

 
Loading...