stickyimage

https://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2019/03/15Years.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2019/03/3Nokta9M.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2013/08/Banner13.jpghttps://www.bridgetoturkiye.org/wp-content/uploads/2013/08/Banner14.jpg

Bağışcılarımız

Bağışcılarımız – Sizde El Verin

Eğitim ve sağlık alanına yapılan yatırımlar Türkiye’nin geleceğine yapılmış demektir. Bridge to Türkiye Fund, bölgesel seviyelerde sorunların çözümüne yönelik projelere doğrudan destek sunmaktadır.

Umuyoruz ki, BTF’in paylaşma kültürü ve aktif sosyal sorumluluk anlayışı, Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan Türk-Amerikan topluluklarına kendi ülkelerine geri vermek konusunda ilham kaynağı olacaktır. BTF, bu misyonunu sizler gibi cömert bireylerin desteği ile gerçekleştiriyor. Çok küçük bağışlar bile, destek verdiğimiz insanların hayatlarında önemli değişimler yaratmak için yeterli oluyor. BTF, ABD’nde yaşayan bağışçılarına, Amerika’da geçerli Gelir Vergisi Yasası 501(c) (3) nolu maddesi uyarınca vergi avantajı sunuyor. Amerikan kanunlarında belirtilen sınırlar dahilinde gelir vergisinden düşebileceğiniz bağışlarınızı Paypal, Network for Good aracılığı ile ya da BTF adina çek yazarak yapabilirsiniz.

BTF gönüllüler tarafından yönetilen bir organizasyon olması nedeniyle işletme giderleri çok düşüktür. Bu sebepten, bağışcılarımız, aktardıkları kaynakların en etkin şekilde ve en yüksek faydayı sağlamak hedefi ile kullanılacağından emin olabilirler.

Het kopen van Kamagra | Une nouvelle pharmacie en ligne | Kamagra Deutschland | Pillole Kamagra alla tua porta | Erektil dysfunktionsmedicinering utanför dörren
mp3 database pdf database