BTF NAMED PROJECTS

Privately funded school projects with sponsor’s name.

Ambartepe İlk-Orta Okulu

Şanlıurfa Eyyübiye’deki Ambartepe İl-Orta Okulu’na yapılan BTF Bilim ve Fen Laboratuvarının tamamlanmış halini çok büyük bir sevinçle sunuyoruz. Strossman ve Mollamustafaoğlu ailelerinin destekleriyle başardık bunu; güzel çocuklarımıza muhteşem bir bilim ve fen laboratuvarı armağan ettik.

Edip Fatma Yüksel Kız Anadolu Lisesi

Mardin Artuklu’daki Edip Fatma Yüksel Kız Anadolu Lisesi’nde yapılan BTF Bilim ve Fen Laboratuvarının tamamlanmış halini çok büyük bir sevinçle sunuyoruz. TED Ankara Koleji mezunlarının destekleri güzel çocuklarımıza muhteşem bir bilim ve fen laboratuvarına dönüştü.

Tuzcular Ortaokulu

Siirt Pervari’deki Tuzcular Ortaokuluna yapılan BTF Bilim ve Fen Laboratuvarının tamamlanmış halini çok büyük bir sevinçle sunuyoruz. TED Ankara Koleji 1991 senesi mezunlarının destekleri güzel çocuklarımıza muhteşem bir bilim ve fen laboratuvarına dönüştü.

Buğdaylı İlkokulu

Şırnak Silopi’deki Buğdaylı İlkokulu’na yapılan BTF Bilim ve Fen Laboratuvarının tamamlanmış halini çok büyük bir sevinçle sunuyoruz. Güzel kalpli bir ailemizin destekleriyle başardık bunu; güzel çocuklarımıza muhteşem bir bilim ve fen laboratuvarı armağan ettik.

Köseli İlkokulu- 2022

Diyarbakır Bismil’deki Köseli İlkokulu’na yapılan BTF Bilim ve Fen Laboratuvarının tamamlanmış halini çok büyük bir sevinçle sunuyoruz. Güzel kalpli bir ailemizin destekleriyle başardık bunu; güzel çocuklarımıza muhteşem bir bilim ve fen laboratuvarı armağan ettik.

Akbaş Ortaokulu

Denizli Hozan’daki Akbaş Ortaokuluna yapılan BTF Bilim ve Fen Laboratuvarının tamamlanmış halini çok büyük bir sevinçle sunuyoruz. Güzel kalpli bir ailemizin destekleriyle başardık bunu; güzel çocuklarımıza muhteşem bir bilim ve fen laboratuvarı armağan ettik.

Pınarbaşı Karakuyu Köyü İlk ve Ortaokulu

Kayseri Pınarbaşı Karakuyu Köyü İlk ve Ortaokulu´nda, Uzunyayla Eşrafından Merhum Kemal DUMAN´ın anısına ailesi tarafından Fen ve Teknoloji laboratuvarı yaptırıldı. Açılışa Merhumun ailesi, İlçe Milli Eğitim Müdürü, Atatürk İlkokulu eğitim kadrosu, köy halkı, öğrenci ve veliler katıldı…
Loading...